Wybory do PE. Gdzie głosować? Są zmiany

0

W Stargardzie niedzielne (26 maja) głosowanie do Parlamentu Europejskiego odbędzie się w 34 komisjach wyborczych oraz w 3 tzw. zamkniętych (2 w szpitalu i 1 w zakładzie karnym). Tym razem są dwie zmiany. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się siedziba naszej komisji wyborczej.

Osoby, które do tej pory głosowały w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, teraz muszą pójść do Stargardzkiego Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105) – wejście od placu Wolności, platformą nad wejściem do kina. Dotyczy to mieszkańców ulic: Hetmana Stefana Czarnieckiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Barnima I, Park 3 Maja, plac Juliusza Słowackiego, plac Wolności, Skarbowa, skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 30 (numery parzyste) oraz od nr 5 do nr 39 (numery nieparzyste) i Zygmunta Krasińskiego.

Osoby, które do tej pory głosowały w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej na os. Zachód, teraz będą musiały pójść do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” (os. Zachód A4). Dotyczy to mieszkańców ulic: Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mieszczańska i Osiedla Generała Józefa Hallera.

(r)

Poprzedni artykułMajowa wesoła sobota w bibliotece
Następny artykułWybory do PE. Wybierz swoją przyszłość – głosuj


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj