Umowa patronacka między ZS nr 5 a Deel Serwis

0

W siedzibie Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Śniadeckiego 4-6 w Stargardzie została podpisana  umowa patronacka pomiędzy dyrektorem ZS nr 5 Jolantą Kawszyn a Danielem Leżuchem, prezesem zarządu firmy Deel Serwis Sp. z o.o.

W oparciu o tę umowę Deel Serwis objął swoim patronatem klasy Branżowej Szkoły I stopnia – mechanik pojazdów samochodowych.

Celem patronatu jest podniesienie jakości kształcenia branżowego, nabycie umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia, poprzez wspólne inicjatywy uwzględniające oczekiwania, wymagania  i możliwości każdej ze stron.

Firma Deel Serwis zajmuje się diagnostyką i naprawą samochodów ciężarowych. Zakres prac obejmuje m. in. diagnostykę komputerową (EDC, EBS, ECAS, APS, ZBR FFR i inne), elektrykę samochodową, obsługę i naprawę silników i skrzyń biegów (Man, Iveco, Scania, Mercedes, Daf i inne), obsługę i naprawę układów paliwowych Common Rail, obsługę i naprawę naczep i przyczep (Krone, Schmitz, Kogel, Wielton i inne).

Od września bieżącego roku szkolnego część uczniów ZS nr 5, uczących się
w kierunkach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych oraz kierowca mechanik, doskonali swoje umiejętności właśnie na stanowiskach warsztatowych w Deel Serwis Sp. z o.o.

(r)

Poprzedni artykuł „Nauczyciel-Rodzic-Dziecko” – Międzynarodowa Konferencja Naukowa
Następny artykułKamienica przy Czarnieckiego odzyska urodę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj