ATS Stargard. Magda Pawłasek wicemistrzynią Polski

0
sdr

W Wiśle rozegrano Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W ramach tych zawodów pierwszy raz w historii odbyły się też Mistrzostwa Juniorów U-23.

Udział w tych zawodach z pewnością na długo zapadnie w pamięci Magdy Pawłasek, która zdobyła wicemistrzostwo Polski U-23 w kategorii łączonej C6-10 w grze indywidualnej.

Stargardzianka startowała również w zawodach dorosłych, gdzie w grze indywidualnej zaliczyła dwie porażki i jedno zwycięstwo. Ponadto wzięła udział w grach podwójnych, ale przy silnej konkurencji zdołała zaliczyć tylko jeden pojedynek.

Magda (rocznik 2008) była najmłodszą uczestniczką tych mistrzostw, zatem zdobywane doświadczenie na tak prestiżowych imprezach z pewnością będzie procentowało w przyszłości. Ogromnym wyróżnieniem była m. in. rozgrzewka z wielokrotną medalistką olimpijską Karoliną Pęk.

Innym sukcesem stargardzkiego tenisa stołowego jest fakt, iż Jan Wojtaś został powołany do sędziowania zawodów Word Junior Circuit Premium Polish Junior and Cadet Open i Para Polish Open.

oprac. mk, źródło, fot. ATS

Poprzedni artykułRada miejska za likwidacją Strefy Płatnego Parkowania
Następny artykułII LO. Klasy mundurowe z dotacją od resortu obrony


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj