Pokaż swój ogród i zgarnij nagrody

0

Magistrat przypomina: do 18 czerwca (wtorek) można zgłaszać przydomowe rabaty i balkony do kolejnej edycji konkursu „Ogrody wokół nas”. Właściciele najpiękniejszych nasadzeń roślin zostaną nagrodzeni już po raz osiemnasty.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić deklarację i dostarczyć ją w formie papierowej do Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Pierwszej Brygady 35 – pokój nr 203. Do zgłoszenia należy dodać maksymalnie trzy aktualne zdjęcia terenu lub balkonu. Fotografie mogą być wydrukowane lub nagrane na nośnik elektroniczny (pendrive, płyta CD).

Deklaracja uczestnictwa w konkursie „Ogrody wokół nas” znajduje się w załączniku (tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/main/Pokaz-swoj-ogrod-i-zgarnij-nagrody) oraz – w formie papierowej – w ZUK (pokoje nr 203 i 206). Będzie również w czerwcowym numerze Stargardzkiego Informatora Samorządowego.

Nagrody zostaną przyznane w kilku kategoriach: zagospodarowanie wokół budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, użyteczności publicznej, a także obiektów usługowych i zakładów produkcyjnych. Tradycyjnie zostanie też wybrany najpiękniejszy balkon. Do konkursu można zgłosić własny teren lub wskazać osobę, która dba o zieleń w danym miejscu.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPrzebudowa ul. Pierwszej Brygady. Powiat czeka na decyzję o dofinansowaniu
Następny artykułBuduje się w mieście. Ulica Krzywoustego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj