Program Czyste Powietrze – kolejna szansa dla mieszkańców 

0

Jak informuje magistrat, 19 czerwca (środa) o godz. 17:00 w Stargardzkim Centrum Kultury (sala nr 108 – wejście od strony kina) odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach programu Czyste Powietrze. Mieszkańcy dowiedzą się, w jaki sposób dostać dofinansowanie m.in. do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów oraz wymiany okien i drzwi.

To kolejna odsłona cyklu spotkań dotyczących programu Czyste Powietrze. Osoby, które przyjdą w środę do SCK, uzyskają szczegółowe informacje o tym projekcie. Będzie także możliwość zapisania się na szkolenie dotyczące m.in. wypełniania wniosków do programu. Warsztaty praktyczne odbędą się 26 czerwca (środa). Warto zgłosić chęć udziału już podczas spotkania lub później – w biurze obsługi klienta przy ul. Czarnieckiego 17. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przypominamy: program umożliwia otrzymanie dofinansowania np. do wymiany starych pieców i kotłów, docieplenia obiektów, wymiany okien i drzwi, montażu lub modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody, a także instalacji odnawialnych źródeł energii. Dotacje mogą dostać właściciele domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej lub osoby posiadające zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Program Czyste Powietrze realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Udział w spotkaniach informacyjnych i warsztatach nie gwarantuje przyznania środków przez Zarząd WFOŚiGW w Szczecinie.

(r)

 

Poprzedni artykułFestyn na Magicznej 2019 z Galicia Folk Band
Następny artykułKoncert „Blisko, daleko…”  Twórczość Ewy Krysian na scenie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj