Dni Stargardu 2019 – koncertowe

0

Przed nami kolejny weekend miejskiego święta. Tym razem dominować będą wydarzenia kulturalne, a szczególnie muzyczne, m.in. z udziałem Piotra Cugowskiego i Kasi Kowalskiej.

21 czerwca (piątek) o godz. 19.30 w amfiteatrze miejskim odbędzie się koncert z cyklu Dice’e Na Luz. Wystąpią zespoły: Dice (PL) i Vintage Love (zamiast zespołu Rockasta), czyli hardrock w czystej postaci!

Na zakończenie wieczoru wystąpi Piotr Cugowski. „Jego solowe dokonania owocują utworami, w których niebanalny głos składa się z melodią i tekstem w przebojową mieszankę. Kto nie słyszał ( Piotra Cugowskiego na żywo), nie wie nic..!”, czytamy w materiałach organizatora, czyli Stargardzkiego Centrum Kultury.

22 czerwca (sobota) na scenie amfiteatru o godz. 18:30 podczas drugiego dnia koncertowego zaprezentują się utalentowani finaliści VI Przeglądu Młodych Muzyków: Agata Łapa, Karolina Kutek oraz zespół Message On The Pavement.

Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów – Kasia Kowalska. „Czeka nas widowisko przepełnione niezwykłą energią wokalistki i wieloma piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery”, zapewnia SCK.

23 czerwca (niedziela – trzeci dzień koncertowy) przeniesiemy się do Teatru Letniego w Parku Chrobrego. O godz. 19:30 odbędzie się koncert zespołu Lord – Sound of Queen – Rock Ballads’80. Covery Queen i utwory takich wykonawców jak Whitney Huston, Tina Turner, Stevie Wonder wykona z zespołem Lord Damian Rybicki, finalista VII edycji The Voice of Poland.

(r)

Poprzedni artykułPonownie wybierali radnych powiatowych w gminie Dobrzany
Następny artykułGłosujemy na książki z dużym drukiem – dla seniorów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj