Dzień Koncertowy pierwszy – z Piotrem Cugowskim

0

Zanim gwiazda wieczoru pojawiła się na scenie, zagrały na niej zespoły Vintage Love i Dice – w ramach cyklu koncertów Dice’e Na Luz. Koncert odbył się

Zapowiedziany przez Wojtka Makowskiego Piotr Cugowski zadbał, by jego wyjście do publiczności było niespodzianką. Scenę zasłaniała czarna kurtyna. Zza niej dobiegała muzyka. Gdy zasłona opadła, zobaczyliśmy i usłyszeliśmy wokalistę i jego zespół.

Piotr Cugowski nie zawiódł. Wyrazisty głos, dynamiczna muzyka, umiejętność szybkiego zjednania sobie publiczności – to wszystko sprawiło, że koncert podobał się słuchaczom. To była energia! Wiele osób wspólnie z wokalistą śpiewało piosenki. Gdy zrobił sobie przerwę, schodząc ze sceny, jego zespół wykonał kilka coverów. Po koncercie Piotr Cugowski rozdawał autografy.

Piątkowy koncert odbył się przy pełnej widowni. Równolegle na terenie zielonym koło amfiteatru czynne były stoiska gastronomiczne. Działał też „oldtownowy” ogródek piwny. Wiele osób również tam słuchało piosenek dobiegających z amfiteatralnej sceny.

Organizatorem koncertu było Stargardzkie Centrum Kultury.

Bożena Kuszela

fot. Mirosław Cofta

 

Poprzedni artykułNa Dzień Ojca: Tata na macierzyńskim
Następny artykułOgrody działkowe z finansowym wsparciem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj