Buduje się w mieście. Modernizacja pływalni

0

Trwają intensywne prace remontowo-budowlane w budynku pływalni. Obiekt przy ul. Szczecińskiej 35 przechodzi gruntowną modernizację. Zdemontowano już stare okna i drzwi, a także zbito tynki i zdjęto okładziny. Wykonawca zburzył murowane ściany działowe i małą nieckę basenu. Rozebrano także dach od strony południowej i przygotowano teren pod dalsze prace.

Wykonawcą jest warszawska firma Erbud SA.

Tymczasem w poniedziałek 8 lipca br. rozpoczną się zajęcia na pływalni w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kuśnierzy 7. Będzie m.in. wolne pływanie, basen dla aktywnych i aqua aerobic. Już wkrótce pojawi się cały harmonogram.

W maju ruszyły zajęcia fitness, które na czas remontu przeniesiono do hali przy ul. Pierwszej Brygady. Tam również udostępniono siłownię.

Miłośnicy aktywności fizycznej nie muszą rezygnować z regularnych ćwiczeń – OSiR prowadzi sprzedaż karnetów zarówno na zajęcia grupowe, jak i trening personalny.

Z siłowni można korzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-12:00 i 16:00-20:00, a zajęcia fitness odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji i na stronie www.osir.stargard.pl. Niedługo pojawi się także plan zajęć basenowych.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot.: OSiR Stargard, Bożena Kuszela

Poprzedni artykułSpoczęli w jednym grobie: Mirosława, Olga, Zuzanna, Maja i Filip
Następny artykułZarząd Powiatu Stargardzkiego z absolutorium za 2018 rok


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj