SPWZOZ. Ruszył Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

0

Od 1 lipca br. w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Stargardzie, w ramach umowy z NFZ, rozpoczął działalność Ośrodek Rehabilitacji Dziennej przy ul. Staszica 16.

W Ośrodku będą realizowane świadczenia zdrowotne w zakresie rehabilitacji ogólnoustrojowej na rzecz pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na rehabilitację w warunkach ambulatoryjnych, a pacjent nie wymaga całodobowego nadzoru medycznego.

Do Ośrodka Rehabilitacji Dziennej będą przyjmowani pacjenci ze skierowaniami wystawionymi przez lekarzy:

– oddziału: urazowo-ortopedycznego, chirurgicznego, neurochirurgicznego, neurologicznego, reumatologicznego, chorób wewnętrznych, onkologicznego, urologicznego pediatrii, endokrynologii dziecięcej, diabetologii dziecięcej, ginekologicznego, rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, pulmonologicznej, kardiologicznej;

– poradni: rehabilitacyjnej, urazowo-ortopedycznej, neurologicznej, reumatologicznej, poradni wad postawy, endokrynologii dziecięcej, diabetologii dziecięcej;

– podstawowej opieki zdrowotnej – w przypadku zaostrzeń chorób przewlekłych.

Rejestracja do Ośrodka: osobista i telefoniczna – od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-13.00, pod nr tel. 91- 577- 00- 46 wew. 41.

(r)

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Dwuletni kontrakt z Tomaszem Śniegiem
Następny artykułUmowa PKP PLK z Trakcją na przebudowę odcinka Stargard–Szczecin Dąbie – podpisana  


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj