Wakacje z Potrzebnym Domem. Jeszcze można się zgłosić

0

W Stargardzie rozpoczęły się kolejne półkolonie dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Tym razem bezpłatne zajęcia dla dzieci zorganizowali członkowie Stowarzyszenia Potrzebny Dom. Są jeszcze wolne miejsca zarówno na lipcowych, jak i sierpniowych turnusach.

Warto wziąć udział w półkoloniach i przekonać się, że lato spędzone w mieście może być bardzo interesujące.

Stowarzyszenie Potrzebny Dom od kilku lat organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży ze Stargardu. W tym roku półkolonie podzielone zostały na dwie części. Rozpoczęły się już zajęcia dla najmłodszych mieszkańców os. Kluczewo i os. Lotnisko. Są jeszcze wolne miejsca na turnusach, które odbędą się w terminie 22 lipca – 2 sierpnia i 5-16 sierpnia. Zajęcia odbywają się w godz. od 8:00 do 15:00 i są adresowane do osób w wieku 7-15 lat.

Kolejna propozycja Stowarzyszenia Potrzebny Dom to półkolonie dla dzieci z całego miasta. Można jeszcze zapisać się na turnusy: 15-26 lipca i 29 lipca – 9 sierpnia, które przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat.

Zgłoszenia na półkolonie przyjmowane są pod nr. tel. 91 819 24 20, a także w Klubie Senior+, os. Lotnisko, ul. J. Śniadeckiego 11 oraz w siedzibie STBS przy ul. A. Struga 29.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Półkolonie odbywają się w Zespole Szkół nr 5 im. T. Tańskiego przy ul. J. Śniadeckiego 4-6. Ale to tylko baza wypadowa do dalszych atrakcji. Młodzi ludzie udadzą się na wycieczkę m.in. do Puszczy Bukowej. Zaplanowano także wizyty w Książnicy i Stargardzkim Centrum Kultury oraz ciekawe zajęcia w Muzeum Archeologiczno-Historycznym. Nie zabraknie też wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Uczestnicy półkolonii odwiedzą również grotę solną. Dzięki urozmaiconemu programowi i opiece doświadczonych wychowawców półkolonie z Potrzebnym Domem to okazja do tego, aby spędzając wakacje w mieście, nie nudzić się.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. Stowarzyszenie Potrzebny Dom/archiwum

 

Poprzedni artykułTaneczne dni otwarte w SCK
Następny artykułWypiękniała po remoncie – kamienica przy Wojska Polskiego 77


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj