Krzywoustego. Zamknęli odcinek od Strażniczej do Grodzkiej

0

Trwa gruntowna przebudowa jednej z najważniejszych ulic w rejonie Starego Miasta. 12 lipca zmieniono organizację ruchu. Zamknięto kolejną część ul. Bolesława Krzywoustego. Do ul. Grodzkiej kierowcy mogli dojechać od strony ul. Kazimierza Wielkiego.

W piątek 12 lipca późnym popołudniem zamknięty został odcinek od ul. Strażniczej do ul. Grodzkiej. Ale kierowcy wjeżdżali w ul. Krzywoustego – od drugiej strony, bo jednocześnie otwarty został fragment od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Grodzkiej. Był także możliwy dojazd do ul. Mariackiej.

Kierowcy wjeżdżali wprawdzie w ul. B. Krzywoustego z ul. Popiela, ale możliwy był jedynie dojazd do ul. Strażniczej lub zawrócenie przy Baszcie Tkaczy. Ul. Sukiennicza pozostała tymczasowo otwarta. Przejazd będzie możliwy do momentu rozpoczęcia prac w tej okolicy. Potem ul. Sukiennicza zostanie zamknięta. Zarówno piesi, jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na tymczasowe oznakowanie.

W trakcie przebudowy ul. Krzywoustego inaczej jeżdżą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Na ul. Bolesława Chrobrego pojawiły się dwie tymczasowe zatoki autobusowe – jedna przy kościele św. Jana, a druga przy skrzyżowaniu z ul. Grodzką.

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykuł15. OldTown. Najpierw larp, później koncerty, zawody sportowe i bawka
Następny artykułAutobusem MPK taniej nad Miedwie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj