Twoje Miasto z Góry – zagłosujmy na Stargard

0

Trwa plebiscyt Twoje Miasto z Góry organizowany przez stację Planete+. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, zostanie sfilmowana z lotu ptaka. Zwycięskie miasto pojawi się później w specjalnym odcinku programu „Polska z góry” na kanale Planete+.

Jak informuje magistrat, głosowanie trwa do 1 sierpnia br. (czwartek). Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos na wybraną miejscowość. Link znajduje się tutaj. Wystarczy kliknąć na pole ‘głosuj’, a następnie potwierdzić udział w konkursie przez konto na Facebooku. Warto też podzielić się adresem strony – np. przez Facebooka, Twittera czy wysyłając mailem. Im więcej osób dowie się o plebiscycie, tym większa szansa, że Stargard stanie się bohaterem kolejnego filmu.

Program „Polska z góry” to seria kanału Planete+. W każdym odcinku prezentowane są niezwykłe, panoramiczne ujęcia ciekawych miejsc z całej Polski. Dodatkowo kadrom towarzyszy aktualny komentarz lektora. Twórcy pokazują zarówno zabytki, jak i miejsca atrakcyjne przyrodniczo.

Teraz Stargard ma szansę pokazać wszystkie swoje walory. Wystarczy regularnie głosować w plebiscycie Twoje Miasto z Góry i zachęcić do tego innych.

(r)

fot. UM w Stargardzie/archiwum

 

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. U siebie nie popisali się
Następny artykułUwaga na oszustów!


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj