Zrób zdjęcie i promuj Stargard

0

Trwa kampania StargardVita! Przekonuje do tego, że nasze miasto jest dobrym miejscem do pracy, mieszkania i życia. Kampanii mogą pomóc sami stargardzianie, pokazując miasto z własnej perspektywy, a przy okazji zdobyć atrakcyjne nagrody w konkursie fotograficznym.

Jak informuje magistrat, zwycięskie zdjęcia zostaną wykorzystane do celów promocyjnych i informacyjnych kampanii StargardVita!, a 13 fotografii znajdzie się w przyszłorocznym kalendarzu miejskim.

W konkursie mogą wziąć udział amatorzy, którzy mieszkają w Stargardzie. Zgłoszenie obejmuje maksymalnie 3 zdjęcia dostarczone w formie odbitki fotograficznej, w formacie min. A4 oraz na nośniku – zapisane w formacie tiff i jpg. Szczegóły techniczne znajdują się w regulaminie.

Zgłoszenia do konkursu należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Stargard Vita – pracuj, mieszkaj, odkrywaj” do 30 września br. (poniedziałek) w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim, ul. Czarnieckiego 17. Liczy się data wpływu do UM.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 29 listopada br. (piątek). 12 zwycięskich prac wybierze komisja konkursowa, a o sukcesie zdjęcia okładkowego zdecydują internauci w głosowaniu na facebookowym profilu miasta. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają nagrody finansowe.

Nikt nie pokaże Stargardu lepiej niż sami mieszkańcy. Dlatego warto zgłosić się do konkursu i mieć swój udział w promowaniu naszego miasta.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz klauzula informacyjna znajdują się tu:

https://www.stargard.pl/aktualnosci/main/Zrob-zdj-cie-i-promuj-Stargard

Formularz zgłoszeniowy można też znaleźć w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim, ul. Czarnieckiego 17 oraz w lipcowym wydaniu Stargardzkiego Informatora Samorządowego.

(r)

Poprzedni artykuł46. ILF. Kto chce współtworzyć gazetę festiwalową?
Następny artykuł„Po łowach” Mariana Dąbrowskiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj