Pamięci Grzegorza Grzyba. „Jak się gra jazz, to trzeba grać

0

– Mija rok bez Grzesia, ale my chcemy o Nim ciągle pamiętać, bo żyje w
naszych sercach – mówi Norbert Śliwa z Kawuś Music Project, organizator koncertu ku pamięci Grzegorza Grzyba, który odbędzie się w Piwnicy TPS 22 lipca br. o godz. 20:00.

Koncert poprzedzony będzie mszą św. w jego intencji. Zostanie ona odprawiona  w poniedziałek 22 lipca br. o godz. 19:00 w kolegiacie NMP Królowej Świata w Stargardzie.

Godzinę później odbędzie się koncert w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu. Wystąpi Kawuś Music Project – Pamięci Grzegorza Grzyba. Po koncercie planowany jest jam session.

– „Jak się gra jazz, to trzeba grać” – taki cytat Grzesia mamy na koszulkach (dzięki Piotrowi Chmielewskiemu), w których zagramy na koncercie. Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny. A do muzycznej braci kierujemy szczególne zaproszenie – do udziału w jam session – informuje organizator koncertu, prosząc, aby muzycy pisali w komentarzach, czy będą i kto będzie, oraz jaki tytuł coveru czy standardu chcieliby zagrać podczas jam session.

– Dzięki temu program tego wydarzenia ułożymy i zagramy wspólnie. A jeśli
ktokolwiek z Was ma fajne fotki lub filmiki z Grzesiem w roli głównej (lub
drugoplanowej), to bardzo prosimy o ich przesyłanie na nasz stowarzyszeniowy messenger facebookowy Jazz West Pomerania. Chcemy to zebrać i wyświetlać w trakcie koncertu. Do dzieła. Niech jazz będzie z nami – apeluje Norbert Śliwa.

bk

fot.: Piotr Gruchała (1), Kawuś (2)

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Bręka i Pabiana już nie zobaczymy
Następny artykułBuduje się w mieście. Niedługo zmiana organizacji ruchu na rondzie Obwodnica Staromiejska, Bydgoska, Skłodowskiej-Curie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj