Imprezowali na Bobrowej Polanie, zapomnieli posprzątać

0

Na co dzień urokliwe miejsce w lasku w rejonie ul. Reymonta – po wizycie szczególnego formatu biesiadników – zamieniło się w śmietnisko. To, co zostawili po sobie, najlepiej świadczy o poziomie ich kultury i zachowaniu. Zaśmiecona do cna Bobrowa Polana została już uprzątnięta. Ale zażenowanie z powodu tego bałaganu – pozostało.

Bobrowa Polana, pełniąca funkcję Centrum Edukacji Ekologicznej, jest ogólnodostępna dla mieszkańców Stargardu, pobliskich miejscowości oraz turystów. Nikt nie broni tutaj wejścia, ani tym bardziej nieodpłatnego korzystania z  jej wyposażenia. Jednak od użytkowników oczekuje się choćby minimum dbałości o to miejsce.

Zabrakło tego bawiącym się w ostatni weekend na Bobrowej Polanie. Być może elementem dobrej zabawy  była zamiana jej w śmietnisko. Plastikowe butelki, kubki oraz puszki, a także niedopałki papierosów- wszystko zebrała już ekipa Zespołu Szkół nr 1, formalnie odpowiedzialnego za utrzymanie terenu Centrum Edukacji Ekologicznej.

Dobrze więc przypomnieć po raz kolejny, że wypada po sobie posprzątać. Nie wiadomo jednak, czy to dotrze do świadomości sobotnio-niedzielnych biesiadników.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

 

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Zwycięska inauguracja
Następny artykułCOOLturalne Wakacje. Sierpień 2019


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj