Stargardzkie Dni Seniora. Z nową fryzurą, gustownym makijażem?

0

Zbliża się kolejna edycja Stargardzkich Dni Seniora. Już po raz czwarty odbędą się wydarzenia dedykowane przede wszystkim osobom starszym, ale nie tylko. Będzie aktywnie i wesoło – seniorzy doskonale wiedzą, jak dobrze się bawić. Magistrat zaprasza salony fryzjerskie i studia makijażu do stworzenia im wyjątkowego Kącika Urody.

Dzień festynowy zaplanowano na 21 września (sobota). Uczestnicy wezmą udział w licznych atrakcjach. Jednak nic tak nie poprawia nastroju, jak nowa fryzura, gustowny makijaż czy odprężający masaż. Jednym z pomysłów jest stworzenie Kącika Urody Seniora, w którym starsze osoby będą mogły  skorzystać z takich usług. Wszystko po to, by poczuły się tego dnia wyjątkowo. Udział w tworzeniu kącika to nie tylko dobra zabawa, ale także okazja do promocji swoich salonów i gabinetów kosmetycznych. Początek imprezy o godz. 14:00.

Stargardzkie Dni Seniora to impreza, dzięki której osoby starsze mają motywację do większej aktywności. Są ciekawe spotkania, występy artystyczne i zawody sportowe. To podsumowanie całorocznej działalności seniorów ze Stargardu. Na co dzień uczestniczą m.in. w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, spotykają się w Klubach Seniora i Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W naszym mieście osoby starsze udowadniają, że w każdym wieku można mieć ciekawe i barwne życie.

Fryzjerzy i makijażyści, którzy chcą dołączyć do wspólnej zabawy podczas IV Stargardzkich Dni Seniora, mogą się zgłosić mailowo – [email protected] lub pod nr tel. 91 578 26 68, 91 578 32 13. Zgłoszenia są też przyjmowane w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego 17, pok. 26 (parter).

(r)

fot. Tadeusz Surma/archiwum

Poprzedni artykułTylko połowa czworonogów w regionie poddana jest szczepieniom
Następny artykułStargardzki pomnik historii w albumie z okazji 100-lecia odzyskania  niepodległości


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj