Coolturalne Wakacje – finisz 30.08-1.09

0

W ten weekend odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona Coolturalnych Wakacji. Zakończy się śpiewająco.

Finałowy koncert Stargard Gospel Days i patriotyczne nuty „Od Lwowa do Stargardu” w wykonaniu Chóru Cantore Gospel – ostatni weekend tegorocznych Coolturalnych Wakacji zakończymy śpiewająco.

Najpierw jednak – w piątek 30.08. godz. 21:00 – miłośnicy kina spotkają się na wieczornym seansie w Kinie na Leżakach – w Teatrze Letnim. Tym razem obejrzą polską komedię romantyczną „Dzień dobry, kocham cię!”. To historia Szymona (Aleksy Komorowski), przystojnego i wysportowanego lekarza, pracującego w jednej z prywatnych warszawskich klinik i pięknej Basi (Barbara Kurdej-Szatan). Młodzi zakochują się w sobie z wzajemnością, jednak zbieg okoliczności powoduje, że tracą kontakt. Na dodatek na ich drodze do szczęścia staje podrywacz Leon (Łukasz Garlicki), który nie ma chwili do stracenia – albo szybko się ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W sobotę 31.08. o 17:00 w Teatrze Letnim rozbrzmiewać będzie muzyka gospel. Na scenie w finałowym koncercie Stargard Gospel Days wystąpią uczestnicy warsztatów wokalnych oraz instruktorzy – Eggo Fuhrmann, Junior Robinson i Monika Zytke. Wydarzenie będzie podsumowaniem najbardziej rozśpiewanej imprezy gospelowej w Polsce, która na dobre zadomowiła się w naszym mieście.

Także niedziela 1.09. będzie muzyczna. Chór Cantore Gospel przeniesie słuchaczy w trudne czasy II wojny światowej – w programie „Od Lwowa do Stargardu”. Będzie nastrojowo, z zadumą i bardzo klimatycznie. Gościnnie wystąpi Teatr Ognia Fire Arrow. Początek o 19:00.

Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Coolturalnych Wakacji jest bezpłatny.

(r)

Poprzedni artykułMuzyczny recykling Francisa Tuana w Miejskim Browarze Stargard
Następny artykułPrzebudowa Krzywoustego. Sukiennicza zamknięta


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj