Przebudowa Krzywoustego. Sukiennicza zamknięta

0

Kolejny etap prac na ul. Bolesława Krzywoustego rozpoczęty. Niezbędne było zamknięcie ul. Sukienniczej. Kierowcy nadal mogą korzystać z fragmentu ul. Krzywoustego od ul. Grodzkiej do ul. Kazimierza Wielkiego. Nieprzejezdna jest część ul. Bolesława Krzywoustego od ul. Grodzkiej do ul. Popiela.

Wjazd w ul. Krzywoustego z ul. Popiela jest możliwy, ale jedynie do ul. Strażniczej. Z kolei dojazd do ul. Mariackiej i ul. Grodzkiej możliwy jest od strony ul. Kazimierza Wielkiego. Wyjechać ze Starego Miasta najlepiej jest przez ul. Płatnerzy. Zarówno piesi, jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na tymczasowe oznakowanie.

W trakcie przebudowy ul. Bolesława Krzywoustego inaczej jeżdżą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. W poniedziałek 2 września wrócą na ul. Kazimierza Wielkiego. Pasażerowie znów będą mogli korzystać z przystanków znajdujących się przy tej ulicy.

Do czasu przywrócenia ruchu na ul. Krzywoustego wszystkie kursy linii nr 1, 2, 5, 13, 14, 15 i 33 w obu kierunkach będą przejeżdżać przez Obwodnicę Staromiejską.

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułCoolturalne Wakacje – finisz 30.08-1.09
Następny artykułPo staremu przez Stare Miasto – na Kazimierza Wielkiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj