Po staremu przez Stare Miasto – na Kazimierza Wielkiego

0

GDDKiA Oddział w Szczecinie w ostatnich dniach sierpnia udostępniła w całości rondo na skrzyżowaniu ulic: Kazimierza Wielkiego, M. Skłodowskiej-Curie, Bydgoskiej i Obwodnicy Staromiejskiej, co umożliwiło kierowcom poruszanie się tam we wszystkich kierunkach.

Dzięki temu od 2 września (poniedziałek) inaczej pojedziemy przez niektóre ulice Starego Miasta.

Jak informuje magistrat, przede wszystkim zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniach: ulic Kazimierza Wielkiego i Bolesława Krzywoustego oraz ulic Kazimierza Wielkiego i Bolesława Chrobrego. Dodatkowo 2.09 na ul. Kazimierza Wielkiego wracają autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Bolesława Krzywoustego powraca stała organizacja ruchu. Pierwszeństwo będą mieli kierowcy jadący ul. Kazimierza Wielkiego od ronda oraz jadący ul. Bolesława Krzywoustego w kierunku ronda. Inne drogi na tym skrzyżowaniu pozostaną podporządkowane.

Wraca także stała organizacja ruchu u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego i Bolesława Chrobrego. Pierwszeństwo będą mieli kierowcy jadący ul. Kazimierza Wielkiego oraz poruszający się ul. Bolesława Chrobrego od strony ul. Portowej. Ul. Bolesława Chrobrego od strony pl. Wolności stanie się drogą podporządkowaną – na skrzyżowaniu przy Galerii Starówka pojawi się znak STOP.

Wszystkie te zmiany będą wprowadzane sukcesywnie w najbliższy weekend (30.08 – 1.09.) – pod warunkiem braku deszczu.

(r)

fot. Bożena Kuszela

Poprzedni artykułPrzebudowa Krzywoustego. Sukiennicza zamknięta
Następny artykułCentrum Dystrybucyjne Lidla w Stargardzie. Miejsca pracy czekają


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj