Centrum Dystrybucyjne Lidla w Stargardzie. Miejsca pracy czekają

0

Uroczyste otwarcie 11. Centrum Dystrybucyjnego sieci Lidl Polska już niebawem. Pierwsze sklepy magazyn zaopatrzy pod koniec roku.

Tymczasem trwają procesy rekrutacyjne. Pod hasłem „Dobry Sąsiad” sieć oferuje zatrudnienie dla ponad 150 pracowników.

Skąd produkty biorą się w sklepie?

Każdy z nas ma doświadczenia związane z dokonywaniem zakupów w sklepie. Rzędy półek a na nich poukładane towary… W sklepie często widzimy pracowników w trakcie pracy, układających towar, obsługujących klientów. Ale skąd produkty biorą się w sklepie? Jak to się dzieje, że każdego dnia w sklepach Lidl Polska możemy kupić produkty wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie, wyprodukowane w sposób zrównoważony? To właśnie pracownicy centrów dystrybucyjnych dbają o to, by niczego nie zabrakło podczas naszych codziennych zakupów.

Niebawem działalność operacyjną rozpocznie 11. Centrum Dystrybucyjne sieci Lidl Polska zlokalizowane w Stargardzie. Sieć poszukuje osób do pracy w magazynie. Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy mogą znaleźć tu mieszkańcy Stargardu i okolic.

A kogo szuka Lidl Polska? Pracowników magazynów, którzy będą odpowiedzialni za realizację zamówień sklepowych – przyjmowanie i przygotowanie towaru do wysyłki. Firma poszukuje również operatorów wózków widłowych, pracowników do obszarów recykling i mroźnia Nowo zatrudnione osoby przejdą szkolenia i otrzymają gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

Stabilne warunki pracy

Praca w Lidl Polska to zatrudnienie u wiodącego pracodawcy w branży retail, który co roku oferuje swoim pracownikom konkurencyjne stawki, regularne podwyżki, a także pakiet dodatkowych benefitów. Wszyscy pracownicy sieci, bez względu na to, jakie stanowisko zajmują, objęci są prywatną opieką medyczną, ubezpieczeniem na życie, które mogą rozszerzyć również na członków rodziny. Dodatkowo pracownicy magazynu w Stargardzie mogą też liczyć na dofinansowanie obiadów – zapłacą za nie tylko złotówkę. Kolejną propozycją, dzięki której pracownicy mogą zadbać o swoje zdrowie, jest profesjonalna fizjoterapia, dostępna dla wszystkich pracowników magazynów biur sprzedaży oraz biur ekspansji. Doświadczeni fizjoterapeuci oferują szereg zabiegów, mających na celu poprawę ogólnej kondycji fizycznej pracowników. Wszystkie punkty fizjoterapii znajdują się na miejscu, w centrach dystrybucyjnych.

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Nowe Centrum Dystrybucyjne Lidla w Stargardzie jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów sieci w Europie. Nie ma tu uciążliwego i szkodliwego hałasu. W ten sposób stworzono bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

To częściowo dwukondygnacyjny magazyn modularny, na który składa się parter o powierzchni 44 tys. mkw. oraz piętro o powierzchni 14 tys. mkw. Już na etapie projektowania zadbano o rozwiązania mające zapewnić obojętność budynku dla środowiska. Jak wszystkie inwestycje Lidla, tak samo magazyn w Stargardzie jest wyposażony w nowoczesną, innowacyjną technologię, mającą na celu minimalizację negatywnego wpływu na otoczenie, m.in. wprowadzenie przyjaznych dla środowiska rozwiązań umożliwi ubieganie się o prestiżowy certyfikat LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). W obiekcie zastosowano instalację fotowoltaiczną, system wykorzystania wody deszczowej (tzw. „wody szarej”) w instalacjach sanitarnych i do nawadniania zieleni, a także instalację odzysku ciepła z wentylacji oraz chłodnictwa, energooszczędne oświetlenie (LED), naturalne czynniki chłodnicze w instalacji chłodniczej oraz wiele innych, ekologicznych rozwiązań.

(r)

Poprzedni artykułPo staremu przez Stare Miasto – na Kazimierza Wielkiego
Następny artykuł1 września godz. 4:45 – 80 lat temu zaczęła się wojna


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj