Ankieta Książnicy dla czytelników: Co kupić?

0

Thriller, romans, książka mówiona czy może z dużym drukiem, a może horror lub poezja? Takie pytania zawiera ankieta Książnicy Stargardzkiej, której wyniki posłużą do zakupu wydawnictw książkowych dla osób słabo widzących w ramach projektu „Książka dla Seniora – widzę, słyszę, wiem!!!”

Pod koniec lipca Książnica Stargardzka dzięki 30 tysiącom głosów zwyciężyła w szóstej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy” Fundacji Tesco. W ten sposób na konto instytucji wpłynęło 5 tys. zł, które pozwolą na zrealizowanie zakupu książek z dużym drukiem i audiobuków.

Do piątku 13 września br. (włącznie) można wypełniać ankiety dotyczące zakupu książek z dużym drukiem i audiobuków. Wyniki ankiety posłużą bibliotekarzom Książnicy Stargardzkiej do opracowania listy pozycji wydawniczych, które zakupimy w ramach projektu jeszcze tej jesieni. Formularze ankiet są dostępne w działach Czytelnia i Informatorium oraz w Wypożyczalni Głównej.

(r)

Poprzedni artykułBrowar ze sceną muzyczną
Następny artykułEDD w Stargardzie: Szepty starej kamienicy, Peter Groening, stacja Stargard, rajd pieszy po dawnej bazie lotniczej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj