mPay – bądź eko i zgarnij 5 zł

0

W Stargardzie bilety autobusowe można wygodnie kupić za pomocą smartfona. Teraz aplikacja mPay dołącza do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Wystarczy zarejestrować się w mPay między 16 a 22 września (poniedziałek – niedziela), by otrzymać 5 zł na zakup biletów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Użytkownicy aplikacji mPay mogą dołączyć do akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”. Aplikację można za darmo pobrać w sklepach Google Play oraz App Store. Potem należy się zarejestrować i wpisać kod promocyjny EKO2019. Konto mPay zostanie zasilone kwotą 5 zł, którą można wykorzystać na zakup biletów MPK.

Akcja trwa od 16.09. (poniedziałek) do 22.09. (niedziela). W tym czasie obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W całej Europie odbywają się wydarzenia, które mają zachęcić do ekologicznego poruszania się po mieście – rowerem, pieszo oraz właśnie komunikacją zbiorową. Wybór autobusu zamiast samochodu to jeden ze sposobów ochrony środowiska naturalnego, a dzięki mobilnym biletom podróż jest jeszcze łatwiejsza.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. Bożena Kuszela

Poprzedni artykułZachować unikalną Dolinę Dolnej Odry
Następny artykułZalało piwnicę? Straż miejska pomoże


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj