Serwis internetowy Stargardu w nowej odsłonie

0

Ruszyła nowa odsłona strony www.stargard.pl. Można tam znaleźć najświeższe informacje z życia miasta. Jedną z nowości jest użycie kolorów i piktogramów – po to, żeby intuicyjnie odszukać interesujący nas temat.

Od niedawna Stargard komunikuje się z mieszkańcami za pośrednictwem siedmiu kolorów. Są  powiązane z poszczególnymi funkcjami miasta: bordowy – kultura, zielony – turystyka, granatowy – biznes, pomarańczowy – edukacja, żółty – polityka społeczna, niebieski – sport, szary – urząd.

Nowa strona skierowana jest głównie do trzech grup odbiorców: mieszkańców, turystów i inwestorów. Każdy zainteresowany bez problemu trafi do poszukiwanej treści. Załatwienie urzędowych spraw staje się dużo łatwiejsze.

Zakładka DLA MIESZKAŃCA – tematy związane ze wszystkimi sprawami, które stargardzianin może załatwić w urzędzie miejskim.

Zakładka ODKRYJ STARGARD – historia miasta, ciekawostki, ale także spis restauracji i miejsc noclegowych przydatnych turystom; jest też wirtualne zwiedzanie miasta, a aktywni na pewno zainteresują się spisem obiektów sportowych.

Zakładka DLA BIZNESU – znajdziemy tam ofertę inwestycyjną Stargardu, mapę inwestycji, aktualne przetargi oraz wszelkie informacje przydatne przyszłym inwestorom.

Magistrat zachęca do poznania wszystkich zakamarków strony www.stargard.pl. Z łatwością można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Serwis jest responsywny.

(r) za: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułJedno rondo gotowe, drugie w budowie. GDDKiA podsumowała inwestycje
Następny artykułKrzywoustego czasowo zamknięta


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj