Wybory parlamentarne 2019. Gdzie głosować? Dwie komisje wyborcze pod innym adresem

0

 

Niedzielne (13.10.) głosowanie do Sejmu i Senatu RP w Stargardzie będzie w 34 komisjach wyborczych oraz w 3 tzw. zamkniętych (2 w szpitalu i 1 w zakładzie karnym). Magistrat przypomina o kilku zmianach. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się siedziba naszej komisji wyborczej.

Osoby, które w ubiegłym roku głosowały w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, teraz muszą pójść do Stargardzkiego Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105) – wejście od placu Wolności platformą nad wejściem do kina. Dotyczy to mieszkańców ulic: Hetmana Stefana Czarnieckiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Barnima I, Park 3 Maja, plac Juliusza Słowackiego, plac Wolności, Skarbowa, skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 30 (numery parzyste) oraz od nr 5 do nr 39 (numery nieparzyste) i Zygmunta Krasińskiego.

Osoby, które w ubiegłym roku głosowały w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej na os. Zachód, teraz będą musiały pójść do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” (osiedle Zachód A4). Dotyczy to mieszkańców ulic: Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mieszczańska i osiedle Generała Józefa Hallera.

Osoby, które w poprzednich wyborach głosowały w budynku Gimnazjum Gminy Stargard (ul. Ceglana 11), teraz głosują w tym samym miejscu – w szkole przy ul. Ceglanej 11 (placówka zmieniła nazwę na Zespół Szkół Budowlano-Technicznych).

(r)

fot. Tadeusz Surma/archiwum

Poprzedni artykułBiletomat w SCK – bilet w każdej chwili i tylko na kartę
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Mają pierwsze zwycięstwo


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj