Święto Niepodległości. Zmiana organizacji ruchu

0

W poniedziałek 11 listopada, z okazji obchodów Święta Niepodległości, na Starym Mieście kierowcy będą musieli liczyć się z pewnymi utrudnieniami. Niektóre ulice i parkingi zostaną zamknięte. Warto w tym czasie zwrócić szczególną uwagę na tymczasowe oznakowanie.

Jak informuje magistrat, 11.11. (poniedziałek) od 8:00 do 16:00 kierowcy nie przejadą ulicami Kramarską i Mariacką. Zamknięty będzie też parking przy ul. Kazimierza Wielkiego – znajdujący się pomiędzy kolegiatą a Ratuszem. Nie wjedziemy również na parking przy Galerii Starówka od strony ul. Kramarskiej.

Od ok. 12:45 do ok. 13:30 wyłączona z ruchu będzie część ulic Krzywoustego i Kazimierza Wielkiego. Ta zmiana jest związana z przejściem uczestników uroczystości z Rynku Staromiejskiego pod pomnik Stargardzianie – Ojczyźnie. Dokładną trasę można sprawdzić na schemacie poniżej.

Jak co roku, na Rynku Staromiejskim zaplanowano defiladę pododdziałów jednostek wojskowych i pokaz sprzętu wojskowego. Z tego powodu kierowcy są proszeni o wcześniejsze przestawienie pojazdów z parkingów przy ul. Kramarskiej (po obu stronach, wzdłuż całej jezdni), ul. Mariackiej (przy kolegiacie) oraz za Ratuszem.

(r)

Poprzedni artykułModernizacja wiaduktów. Objazdy i przejścia
Następny artykułObchody Święta Niepodległości w Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj