Wtajemniczenie. Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Ińsku

0

To będą już 8. Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia. Przemek Kossakowski nawiąże do doświadczeń w drugiej połowie 2019 roku podczas realizacji programu „Wtajemniczenie”.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada br. o godz. 16:00 w kinie Morena w Ińsku.

Przemek Kossakowski: „Przeszedłem kilka nowych granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy, których nie ujmie żaden scenariusz telewizyjny, bo są to rzeczy, które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować.
Drżałem z zimna w rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem mongolskie stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu, aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się, że moje pytania były zupełnie inne od tych, jakie zadać powinienem”.

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV). Człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia na stronie: www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety

(r), fot. – źródło: Zakrzywienie Czasoprzestrzeni

Poprzedni artykułStargardzcy społecznicy docenieni: uczennica, streetworkerka i woprowcy
Następny artykułLeśmiana z nową nawierzchnią


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj