Podejrzany o gwałt – w tymczasowym areszcie

1

Stargardzcy policjanci po intensywnych działaniach ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o gwałt na młodej kobiecie. Teraz 34-latek spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek 24 listopada. Pokrzywdzona relacjonowała policji, że w niedzielny poranek 24 listopada w okolicach Parku Chrobrego podszedł do niej mężczyzna, który zaczął ją szarpać i groził uszkodzeniem ciała. Następnie zaciągnął pokrzywdzoną pod jedną z restauracji, gdzie doszło do przestępstwa.

– Stargardzcy funkcjonariusze od razu przystąpili do działań, mających na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa. W wyniku podjętych intensywnych czynności operacyjnych policjanci już następnego dnia wytypowali mężczyznę, odpowiadającego rysopisowi podanemu przez kobietę. Do zatrzymania 34-latka doszło w miniony piątek. Mężczyzna zaraz po popełnieniu przestępstwa wyjechał poza granice kraju – informuje asp. szt. Krzysztof Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

Na wczorajszym posiedzeniu stargardzki sąd na wniosek prokuratora rejonowego w Stargardzie aresztował 34-latka na trzy miesiące.

(r), fot. – źródło: KPP Stargard

Poprzedni artykułPierwszej Brygady. Termin zakończenia prac przesunięty o tydzień
Następny artykułPożar w budynku przy Wojska Polskiego. Z ogniem walczyło 21 strażaków


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj