4. Bieg dla Orkiestry – Stargard

0

Stargardzianie już po raz czwarty na sportowo wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Okolicznościowy bieg odbędzie się podczas 28. Finału WOŚP – 12 stycznia 2020 roku.

W tym roku imprezę 4. Bieg dla Orkiestry – Stargard organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki. Formuła jest podobna do tej z poprzednich lat – biegamy bez pomiaru czasu, bez wyznaczonego dystansu, po przyjacielsku. Przyświeca nam cel charytatywny.

W tym roku WOŚP zbierać będzie pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Dotąd – przez 27 lat grania Orkiestry – zebrano i wydano na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,1 mld zł.

Stargardzki Bieg dla WOŚP odbędzie się na stadionie przy ul. Sportowej. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 11.00, a start biegu o 12.00. Będzie można dołączyć się do biegu również w trakcie zawodów, ale należy pamiętać, że bieg kończymy o 13.30.

Do zawodów obowiązują zapisy elektroniczne. Dla 150 pierwszych osób zostaną przygotowane specjalne numery startowe, a po zakończeniu rywalizacji osoby te otrzymają unikatowe, odlewane medale. Na pozostałych (w tym także dla dzieci poniżej 12 lat) czekać będą pamiątkowe przypinki i dyplomy.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie:
http://osir.stargard.pl/…/1576832190Regulamin-4.-Biegu-dla-…

(r)

Polub nas na Facebooku

Poprzedni artykułRuszyła budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Ze Stargardu przez Łasztownię do Niebuszewa – bez przesiadki
Następny artykułMożna parkować i wypoczywać przy SP nr 4


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj