Zadbasz o słuch – pomożesz dzieciom

0

Stargardzianie, którzy skończyli 60 lat, mogą bezpłatnie zbadać słuch i przy okazji pomóc chorym dzieciom. Wystarczy zapisać się na darmowe badanie – każda wizyta to 10 zł przekazane lokalnym organizacjom wspierającym najmłodszych z wadami słuchu.

Od aktywności seniorów zależy, jaką kwotę uda się uzbierać.

Akcja prowadzona jest w ramach kampanii „Zadbaj o słuch – bądź w kontakcie ze światem”. Osoby powyżej 60. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych badań słuchu. Wystarczy zarezerwować wizytę pod nr. tel. 814 714 004 lub mailowo: [email protected] albo przyjść do najbliższego oddziału Słuchmed.

W Stargardzie badania są prowadzone w gabinetach przy ul. Piłsudskiego 14 i ul. Pierwszej Brygady 18 (NZOZ KMW Centrum Zdrowia). Podczas rejestracji wystarczy podać hasło „zadbaj o słuch”.

To dobra okazja do zrobienia sobie kontrolnych badań, a także pomocy potrzebującym. Za każdą bezpłatną wizytę organizator przekazuje 10 zł lokalnym ośrodkom edukacyjno-rehabilitacyjnym, które opiekują się dziećmi z wadami słuchu. Firma ACS Słuchmed współpracuje także z Fundacją Echo, pomagającą osobom niedosłyszącym.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

Polub nas na Facebooku

Poprzedni artykułTrasa rowerowa Bielkowo – Miedwie otwarta. Torpedownia w zasięgu rowerzystów
Następny artykułPo prostu „Ona”. Wystawa Bernadety Wdzięcznej w Berlinie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj