Powiat. Konkurs na stanowiska dyrektorów szkół

1

Pięcioletnia kadencja dyrektorów: Zespołu Szkół nr 1, Szkoły Podstawowej Specjalnej oraz Bursy Szkolnej w Stargardzie dobiegnie końca 31 sierpnia br.  Dlatego, na podstawie przepisów prawa oświatowego, Zarząd Powiatu Stargardzkiego ogłosił konkurs na stanowiska dyrektorów tych trzech placówek.

Szczegółowy tekst ogłoszenia o konkursach widnieje na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Stargardzkiego.

W ogłoszeniu tym czytamy, że o stanowiska dyrektora Zespołu Szkół    nr 1, Szkoły Podstawowej Specjalnej i Bursy Szkolnej ubiegać się mogą nauczyciele mianowani lub dyplomowani, posiadający – obok wymaganego wykształcenia wyższego pedagogicznego – co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej. Komisja konkursowa weźmie też pod uwagę co najmniej bardzo dobrą ocenę pracy w ciągu ostatnich pięciu lat lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w ostatnim roku. Nauczyciele akademiccy powinni legitymować się pozytywną oceną pracy w czasie ostatnich czterech lat pracy na uczelni.

Pełna treść ogłoszenia o konkursach do pobrania poniżej:

http://bip.powiatstargardzki.pl/unzip/powiatstargardzki_24768/03_02_2020_10_12_08_skm_364e20020310000.pdf

Oferty można składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora…”, w terminie do 21 lutego 2020 r. pod adresem: Starostwo Powiatowe Wydział Oświaty, Kultury i Sportu ul. Skarbowa 1, 73- 110 Stargard. Kandydaci mogą też przesyłać swoje oferty w postaci elektronicznej, razem z cyfrowymi załącznikami, które stanowią integralną część składanych dokumentów.

(r) – źródło: Starostwo w Stargardzie

fot. Bożena Kuszela

Polub nas na Facebooku

Poprzedni artykułPlanszówki i gry karciane – rozrywka dla każdego
Następny artykułKatarzyna Mądrowska szlifuje formę na mistrzostwa Europy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

  1. Czas najwyższy na zmianę dyrektora w szkole specjalnej! Dobrze, że dyrektorka idzie na emeryturę. Może wreszcie oczyści się atmosfera w szkole i zniknął podziały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj