Szkoła, która umożliwi muzyczną przygodę

0

Rozpoczął się nabór do pierwszej klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. Wnioski przyjmowane będą do 5 marca br. To pierwsza i jedyna w Stargardzie szkoła podstawowa o profilu muzycznym. Uzdolnione dzieci już od pierwszych klas mogą rozwijać tu swój talent, a także otrzymują wykształcenie ogólne.

Nabór na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się na: fortepian, skrzypce, altówkę, wiolonczelę, kontrabas, obój, flet, klarnet, gitarę i perkusję.

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 9, ul. Popiela 2. Do wniosku trzeba dołączyć zaświadczenie wydane przez lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do nauki.

O przyjęcie do pierwszej klasy mogą ubiegać się dzieci w wieku 6 lub 7 lat. Nabór trwa do 5 marca (czwartek). 9 i 10 marca (poniedziałek i wtorek) zaplanowano tzw. badanie przydatności, podczas którego kandydaci m.in. zaśpiewają wybrany utwór. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 11 marca  (środa). Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania można znaleźć tutaj.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Stargardzie/Facebook

Poprzedni artykułBobry robią swoje nad Iną
Następny artykułMPGK odbierze kolejne choinki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj