Policja zachęca: dołącz do nas

0

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie rekrutuje nowych funkcjonariuszy. Czeka na nich atrakcyjna i ciekawa praca, stałość zatrudnienia, stabilne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i inne korzyści, np. to, że policjanci mogą przejść na emeryturę już po 25 latach służby – jak czytamy w materiałach informacyjnych.

Chętni mogą składać dokumenty we wszystkich komendach powiatowych i miejskich – także w KPP w Stargardzie przy ul. Warszawskiej 29.

Każdy, kto chce zostać policjantem, powinien: mieć polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, mieć odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (osoby podlegające kwalifikacji wojskowej).

M. in. wymagane jest też co najmniej średnie wykształcenie (niekoniecznie musi być matura).

W ramach postępowania kwalifikacyjnego przyszłych policjantów czeka: test wiedzy, test sprawności fizycznej, badania psychologiczne, rozmowa kwalifikacyjna, komisja lekarska.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji – na plakacie i pod nr. tel. 91 48 13 613 oraz na www.stargard.policja.gov.pl.

(r)

Poprzedni artykułStargard na liście krajowego programu budowy 100 obwodnic
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Są w „ósemce”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj