Konsultacje w sprawie placów zabaw

0

W Stargardzie jest wiele miejsc stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Dzieci – w tym także osoby z niepełnoprawnościami – korzystają ze sprzętów w parkach, a także przy szkołach i na osiedlach. Przy tworzeniu nowych placów zabaw i doposażaniu już istniejących ważne są sugestie samych użytkowników oraz ich rodziców.

Jak informuje magistrat, we wtorek 3 marca o godz. 16:00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego 17 (sala 111) odbędzie się spotkanie z projektantem. Trwa przygotowywanie dokumentacji dwóch projektów. W Parku Chrobrego zamontowane zostaną trampoliny. To rozrywka, z której korzystają już dzieci z os. Pyrzyckiego – na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej można skakać od zeszłego roku.

Kolejna inwestycja to nowe miejsce na mapie miasta. Plac zabaw dla całej rodziny powstanie u zbiegu ul. Przybosia i drogi wewnętrznej. O tym, jak będą wyglądały realizacje obu tych projektów, można porozmawiać podczas spotkania z projektantem. To także dobra okazja do przedstawienia własnych pomysłów. Zarówno trampoliny w Parku Chrobrego, jak i nowy plac zabaw przy ul. Przybosia są zwycięskimi pomysłami Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

(r)

fot. UM w Stargardzie/archiwum

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Wysoka porażka na wyjeździe
Następny artykułSzymon Hołownia: Trzeba zrobić wszystko, żeby partie, kościół, władza, Polska wróciły na swoje miejsce


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj