HALP Stargard. Multirenowacja.pl obroniła mistrza

0

14 drużyn stanęło do rywalizacji w ramach 19. edycji HALP Stargard. Po rozegraniu turniejów eliminacyjnych i turnieju finałowego, najlepsza – drugi rok z rzędu – okazała się Multirenowacja.pl.

Wzorem 18. edycji również w tym roku zespoły najpierw rywalizowały w czterech turniejach eliminacyjnych. Każda z drużyn rozegrała łącznie po 12 meczów, które pozwoliły stworzyć klasyfikację generalną. Do kolejnego etapu, stanowiącego turniej finałowy, awansowało 10 najlepszych ekip. Z grą pożegnały się: Color System, Team Struś, Procyon Team oraz Bałagan.

W turnieju finałowym dokonano podziału na dwie grupy, w których rozegrano spotkania systemem „każdy z każdym”. Do połowy zdobytych w eliminacjach punktów dodano te wywalczone w meczach grupowych i wyłoniono cztery najlepsze ekipy. Na tym etapie z turniejem pożegnały się: Sami Swoi, Starówka, Galan Logistics, Towarzystwo Przyjaciół Żubra, Keramzyt System i Euro-Max.

W półfinałach Klinkier Grzelak przegrał z Multirenowacją.pl, a Janusze Futbolu pokonali Granit Owczarek.

W meczu o 3. miejsce Klinkier, podobnie zresztą jak rok temu, wygrał z Granitem, a w finale, stanowiącym niejako powtórkę ubiegłej edycji, Multirenowacja.pl zwyciężyła z Januszami.

Królem strzelców z 22 bramkami na koncie został Sebastian Inczewski. Za najlepszego bramkarza uznano Mateusza Bednarskiego, a za najlepszego piłkarza – Piotra Surmę.

mk, fot. HALP Stargard FB

Poprzedni artykułPrzebudowa Konopnickiej tuż, tuż
Następny artykułBłękitni Stargard. Bezbramkowy remis przy pustych trybunach


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj