Wypowiedz się o przyszłości miasta – jakie powinno być

0

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Stargardu na lata 2020-2030. Mieszkańcy mogą wypełnić ankietę, w której przekażą swoje opinie. Pomysły są zbierane do 17 marca br. (wtorek).

Każdy mieszkaniec wypełnia ankietę tylko raz – niezależnie od tego, jaką formę wybierze. Jest ona skierowana nie tylko do stargardzian powyżej 15 lat, ale także do osób, które na co dzień spędzają dużo czasu w naszym mieście – uczą się, pracują, korzystają z usług. W badaniu pojawiły się m.in. pytania o zadowolenie z funkcjonowania poszczególnych elementów życia w mieście. Można wypowiedzieć się o potrzebach różnych grup społecznych, a także wskazać to, co wymaga poprawy.

Opinia mieszkańców jest bardzo ważna podczas budowania nowej strategii rozwoju miasta na kolejne lata. Jak zapewniają jej twórcy, wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut. Warto poświęcić ten czas na przekazanie swojego zdania. W niektórych pytaniach zamkniętych można udzielić kliku odpowiedzi, a inne mają formę otwartą.

Ankietę można wypełnić do wtorku (17.03.) przez internet, klikając tutaj, albo – w formie papierowej – w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17.

(r), fot, – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułWystąpi na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca
Następny artykułPrzebudowa Konopnickiej tuż, tuż


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj