Szpital w Stargardzie apeluje do przedsiębiorców o wsparcie

2

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Krzysztof Kowalczyk, wystosował do przedsiębiorców apel o finansowe wsparcie działań podejmowanych przez szpital w Stargardzie, których celem jest zmniejszenie ryzyka zakażenia koronawirusem zarówno pacjentów, jak i personelu szpitala.

„Mając na uwadze dynamikę rozprzestrzeniania się koronawirusa i zadania spoczywające na stargardzkim szpitalu, zwracam się do Wszystkich Państwa z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego lub materialnego” apeluje dyrektor SPWZOZ.

Finansowe wsparcie, przekazane na konto szpitala, zostanie wykorzystane przede wszystkim na zakup środków ochrony indywidualnej, środków dezynfekcyjnych oraz dodatkowego wyposażenia do ratowania zdrowia i życia pacjentów.

„Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę lub przekazaną pomoc, która przyczyni się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego personelu oraz pacjentów zgłaszających się do naszych oddziałów szpitalnych, poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. W przypadku wyrażenia chęci wsparcia szpitala bardzo prosimy o kontakt pod numerem tel. 534 518 123 w celu uzgodnienia szczegółów” czytamy w apelu.

(r)

fot. Bożena Kuszela/archiwum

Poprzedni artykułKoszulki z własnym nadrukiem – wyraź swoją osobowość również poprzez ubrania
Następny artykułKoronawirus. Na co dzień szyli suknie ślubne, teraz – maski i fartuchy ochronne


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj