Zagłosuj na stargardzkie przedszkole

0

Ten obiekt podbił serca stargardzian. Okazuje się, że nie tylko ich. Budynek oświatowy na os. Pyrzyckim został oddany do użytku w sierpniu ub.r. I teraz ma szansę na laur Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Trzeba tylko oddać na niego głos.

Jego inwestorem było Stargardzkie TBS, a wykonawcą firma Lepiko ze Skórzewa k/Poznania. W obiekcie znajduje się przedszkole (na parterze) i szkoła z klasami wczesnoszkolnymi (na piętrze).

Budynek przy ul. ks. J. Twardowskiego został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – znajduje się tam winda oraz odpowiednio przystosowana dla nich toaleta. Obiekt zaprojektowano w oparciu o rozwiązania proekologiczne, sprzyjające taniej eksploatacji i utrzymania obiektu. Ponadto jest on wyposażony w nowoczesne urządzenia audiowizualne i tablice elektroniczne. Aranżacja wnętrza tak została zaprojektowana, aby ułatwić poruszanie się i odnajdowanie klas przez dzieci przedszkolne. W budynku zamontowane zostały urządzenia do m.in. monitoringu wizyjnego oraz sygnalizacji włamania i napadu. Teren wokół obiektu został zagospodarowany.

Budynek został rekomendowany do I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w., a następnie otrzymał nominację do finału tego konkursu.

Teraz czas na głosowanie internetowe na ten obiekt. Trwa ono od 23.03. godz. 12:00 do 11.05. do godz. 12:00. Głosować można raz na dobę.

Aby oddać głos należy:

  1. Wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1691/object/1968/budowa-budynku-z-przeznaczeniem-na-uslugi-oswiatowe-z-projektem
  2. Pojawi się strona obiektu, gdzie w dolnej części  znajduje się przycisk ZAGŁOSUJ, który należy wcisnąć wówczas zostaniemy przeniesieni automatycznie na podstronę obiektu, gdzie należy wcisnąć przycisk ZAGŁOSUJ NA TEN OBIEKT.

3. Następnie należy podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”, na podany wcześniej adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować ,

  1. Gotowe! Twój głos został oddany.
  2. W celach weryfikacji Organizator Konkursu przechowuje adres e-mail, adres IP, z którego nastąpiło połączenie oraz dokładną godzinę i datę oddania głosu.
  3. Zabronione jest wykorzystywanie oprogramowania automatyzującego proces oddawania głosu.

(r), fot. – źródło: STBS

Poprzedni artykułKoronawirus. Rząd wprowadza nowe ograniczenia: grupy do 2 osób, na mszy tylko 5 osób, w miejskim transporcie – połowa miejsc wolna
Następny artykułMPK przywraca sporo linii. W autobusach może być zajęta tylko połowa miejsc


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj