Akcja #pozytywka. Wymyśl zdanie, które pocieszy i doda sił

0

– Rozpoczynamy mega akcję #pozytywka. To od Was zależy, jaki cytat pojawi się tutaj i optymistycznie towarzyszyć nam będzie przez cały dzień. Skąd pomysły? Podobnie jak nad zadaniami domowymi, tak i nad cytatami może pracować cała rodzina. Chcemy, żeby każdy z Was wymyślił kilka wesołych, krótkich haseł, pozytywnych zdań, które pocieszą i dodadzą wszystkim sił w obecnym czasie. Mogą być teksty cytowane, ale lepiej, aby były własne! – informuje Maciej Dura-Pomarański z MDK Stargard.

Przykłady? I tak warto żyć (zespół Raz Dwa Trzy), Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było (zespół Voo Voo), Do przodu żyj, żyj kolorowo (Ewa Bem). Jeśli to czyjś cytat, wpisz autora.

Nadesłane #pozytywki MDK będzie na bieżąco publikować na fb, a następnie drukować, by powstała z nich niezwykła wystawa z okazji zakończenia pandemii.

Krótkie teksty, cytaty można nadsyłać na fb.com/mdkstargard w wiadomości prywatnej lub na [email protected]. W treści wpisujemy cytat, ewentualnie autora, swoje imię i wiek. Np.: I tak warto żyć (zespół Raz Dwa Trzy). Agnieszka, 17 lat.

– Nagrody! Nagrodeńka! Ewa Krysian i Jola Brejdak – wspaniałe artystki i pomysłodawczynie akcji #pozytywka, już dzisiaj ogłosiły, że najlepsze teksty będą nagrodzone! Dla dzieci czeka [tajemnica], a dla dorosłych… 10 maseczek i kilogram ciasteczek! Czekamy na Wasze teksty! Przekazujcie dalej, udostępniajcie i zaczynajmy wspólnie szaleństwo tekstowe! – zachęca do udziału w akcji Maciej Dura-Pomarański.

Stargardzka.pl dodaje: Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie (zespół Tilt).

(r)

Poprzedni artykułStroje ochronne dla pogotowia w darze od Branddexu
Następny artykułPieszym i rowerzystom jaśniej na ścieżce obok „białych koszar”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj