Laptop i tablet dla dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej od posła Jarosława Rzepy

0

Nie wszędzie udało się zapewnić uczniom odpowiedni sprzęt do zdalnego nauczania. Tego rodzaju problemy występują m.in. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Stąd każda pomoc w tym zakresie dla podopiecznych jest bardzo ważna.

Pospieszył z nią poseł Jarosław Rzepa, dowiedziawszy się o potrzebach w tym zakresie u wychowanków placówki opiekuńczo- wychowawczej nr 3 w Stargardzie. Poseł kupił odpowiedni laptop i funkcjonalny tablet. Sprzęt ten przekazał dzieciom. Okazał się on niezwykle przydatny w organizacji zajęć zdalnych w 14-osobowej rodzinie domu przy ul. Mickiewicza 1A/4. Od razu znalazł zastosowanie.

Za błyskawiczną reakcję i okazane serce poseł otrzymał podziękowania od wychowanków i dyrekcji Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Stargardzie, oraz od starosty Iwony Wiśniewskiej z zarządem powiatu.

Jarosław Rzepa uznany został za przyjaciela rodziny w domu przy Mickiewicza, która dzięki jego wsparciu może korzystać w szerszym zakresie z nowego sprzętu do codziennej nauki.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułRadni radzą zdalnie 
Następny artykułBędzie Rondo Solidarności Rolników Indywidualnych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj