SPWZOZ.  Od 11 maja wracają zabiegi rehabilitacyjne

0

Z uwagi na ekspansję koronawirusa, powiatowy szpital w Stargardzie funkcjonuje w trybie ostrym, ściśle przestrzegając procedur, których celem jest ochrona personelu i pacjentów przed zakażeniem. Jednak już niedługo, w ramach stopniowego luzowania obostrzeń, wznowione zostaną zawieszone dotąd świadczenia – głównie w zakresie rehabilitacji oraz fizjoterapii.

Dyrekcja SPWZOZ w Stargardzie, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa sanitarnego, podjęła decyzję o przywróceniu od 11 maja zabiegów rehabilitacyjnych w ramach działalności Ośrodka Rehabilitacji Dziennej przy ul. Staszica. Od tego dnia będą również świadczone usługi fizjoterapii indywidualnej.

Świadczeń w trybie ostrym nadal udzielają pracownie diagnostyczne szpitala: Radiologii, EKG i Badań Wysiłkowych oraz Endoskopii. Do minimum wciąż ograniczone są wizyty w budynku administracji SPWZOZ.

Wszelkie informacje odnośnie trybu udzielanych porad i usług dostępne są na stronie: https://zozstargard.pl/administracja/

Można również zarejestrować się telefonicznie i zasięgnąć informacji odnośnie trybu funkcjonowania szpitalnych oddziałów, a także dowiedzieć się więcej na temat przywrócenia części świadczeń, dzwoniąc pod numery telefonów: 91 578 92 91 oraz 91 578 93 49 – w godzinach od 8.00. do 15.00.

(r), fot. – źródło: Starostwo w Stargardzie

Poprzedni artykułKoronawirus. Nie żyje osoba z powiatu stargardzkiego
Następny artykuł75 lat temu zakończyła się II wojna światowa. Narodził się polski Stargard


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj