Ukradli kotom pożywienie. Aby miały co jeść, pomógł Kubańczyk

1

Jakub Flas, raper znany pod pseudonimem Kubańczyk, wsparł stargardzki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Pochodzący z naszego miasta muzyk przekazał 3 tys. zł na zakup karmy dla kotów. Niedawno pożywienie o tej wartości zostało skradzione Towarzystwu.

– To dla nas niezwykle ważne wsparcie i pomoc w tej trudnej, nieprzyjemnej sytuacji. Nigdy nikt nam takiej kwoty nie podarował. Karma w dużej części pochodziła ze zbiórek. Cała kwota darowizny pana Jakuba zostanie przeznaczona na pożywienie. Wszystkie faktury będzie można znaleźć na naszym facebooku – mówi Joanna Machocka, prezes stargardzkiego oddziału TOZ.

Skradziona karma była przeznaczona dla kotów, w tym również wolnożyjących, którymi opiekuje się TOZ. Jej wartość wynosiła około 3 tys. zł. Właśnie taką kwotę przekazał Towarzystwu Kubańczyk. Raper pochodzący ze Stargardu (przed laty dziennikarz lokalnego portalu) jest popularny w internecie. Jego utwory w serwisie YouTube zanotowały łącznie ponad 100 mln wyświetleń. Z kolei konto Jakuba Flasa na Instagramie obserwuje ponad 500 tys. użytkowników. Kubańczyk angażuje się w różne akcje charytatywne. Teraz postanowił pomóc zwierzętom, fundując karmę dla kotów.

Stargardzki oddział TOZ jest także wspierane przez miasto. W 2019 r. ze stargardzkiego budżetu Towarzystwo otrzymało 40 tys. zł.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. ochroniarz_69/Instagram

Poprzedni artykułWirtualny ArtFestiwal 2020 nadal dostępny
Następny artykułPiętrzą wodę, aby susza nie dotknęła rolników


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

  1. To ten sam, który pobił innego stargardzkiego rapera i chwalił się tym na filmiku w internecie, a potem błagał tamtego by nie zgłaszał go na policję i by podpisali ugodę? To ten sam, który tyle razy publicznie, przed widownią na żywo jak i w internecie wykazał się agresją, chamstwem, wulgarnością, grożeniem, świadczeniem nieprawdy przeciw innej osobie i przez którego Stargard i stargardzianie najedli się masę wstydu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj