Wirtualny ArtFestiwal 2020 nadal dostępny

0

Nawet w czasie epidemii koronawirusa stargardzianie nie rezygnują z kontaktu ze sztuką. Przez cały weekend kilka tysięcy osób odwiedziło wirtualny ArtFestiwal. Jak co roku – choć w inny sposób – kilkudziesięciu artystów zaprezentowało swoją twórczość. Jeżeli ktoś nie zdążył zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, wciąż są dostępne tutaj.

Wystarczy wejść na stronę internetową Stargardzkiego Centrum Kultury i z zakładki ArtFestiwal 2020 on-line wybrać konkretną kategorię. Do wyboru jest fotografia, grafika, ikony, malarstwo, modelarstwo, muzyka, rękodzieło i formy użytkowe, taniec, teatr oraz witraż. Artyści przygotowali prezentacje w różnej formie. Np. muzycy ze Stargardu specjalnie na tę okazję nagrali piosenkę o wymownym tytule „CO VIDać w Stargardzie…”.

Wirtualny festiwal to także szansa na odwiedzenie większej liczby artystów niż zwykle. Tym razem swoje prace pokazało w sieci ponad 70 twórców. Swoimi dziełami pochwalili się zarówno utalentowani dorośli, jak i zdolne dzieci oraz młodzież z naszego miasta.

Choć w tradycyjnej, plenerowej formie wydarzenie trwa przez jeden weekend, ArtFestiwal on-line jest nadal dostępny. Warto zajrzeć na stronę SCK, żeby ponownie zobaczyć dzieła lokalnych twórców albo nadrobić weekendowe zaległości i dopiero teraz zapoznać się ze wszystkimi tegorocznymi propozycjami – tu: https://sck.stargard.pl/artfestiwal#gth.

(r)

print screen: www.sck.stargard.pl/art_muzyka#gth

Poprzedni artykułRafał Trzaskowski w Stargardzie. „Jest wiara, że da się zwyciężyć”
Następny artykułUkradli kotom pożywienie. Aby miały co jeść, pomógł Kubańczyk


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj