Remont w biurowcu SARL. Będzie bezpieczniej

0

Ruszyła kolejna inwestycja w budynku Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego przy ul. Pierwszej Brygady 35. Ośmiopiętrowy wieżowiec jest siedzibą kilkudziesięciu firm z różnych branż. W 2017 r. został docieplony, a elewacja zyskała nowy wygląd. Teraz w biurowcu zainstalowany będzie kompleksowy system przeciwpożarowy. Za sprawą remontu poprawi się także wygląd holu na parterze obiektu.

Inwestycja obejmuje montaż trzech systemów: oddymiania, sygnalizacji pożaru i dźwiękowego systemu ostrzegawczego. W ramach prac nową aranżację zyska hol wejściowy budynku. Remont potrwa do końca lipca. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo wszystkich pracowników biurowca.

Trzy lata temu obiekt został docieplony. Wymieniono okna i instalację centralnego ogrzewania. Zmienił się wygląd elewacji.

Wieżowiec należał w przeszłości do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. Teraz jest przeznaczony na działalność biurową – swoją siedzibę ma tam kilkadziesiąt firm. SARL wynajmuje w pełni wykończone pomieszczenia, z możliwością m.in. podłączenia internetu. Inna opcja to strefa coworkingu, czyli dobrze wyposażona przestrzeń biurowa, w której za niewielką opłatą mogą pracować np. freelancerzy lub mikroprzedsiębiorcy. Budynek ma dwie windy i własne miejsca parkingowe oraz salę konferencyjną. Jest również całodobowo chroniony.

Chętni na wirtualny spacer po biurowcu SARL, mogą go zobaczyć, klikając tutaj.

(r) – źródło: UM w Stargardzie

fot. Tadeusz Surma/archiwum

Poprzedni artykułStargardzcy policjanci udaremnili dwie próby samobójcze
Następny artykułKoronawirus. Wczoraj 4, dzisiaj 1 – kolejnych 5 zakażonych osób w powiecie stargardzkim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj