Stargardzcy policjanci udaremnili dwie próby samobójcze

0

Podczas służby funkcjonariusze policji dwa razy interweniowali w stosunku do osób, które chciały odebrać sobie życie. W obu przypadkach pomoc ze strony mundurowych przyszła na czas.

Jak informuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz ze stargardzkiej KPP, wczoraj około godz. 12:00 policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina, pełniący służbę na terenie miasta, otrzymali zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który oświadczył swoim najbliższym, że ma dość takiego życia, nie ma co ze sobą zrobić, ma dość wszystkiego, po czym z dużą prędkością oddalił się autem sprzed bloku, w którym zamieszkuje.

Podjęte natychmiast czynności pozwoliły policjantce pełniącej służbę na jednym z posterunków naszego powiatu na ustalenie miejsca pobytu młodego mężczyzny, a także jego zatrzymanie. 26- latek został przekazany pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna jest po spożyciu alkoholu.

Także wczoraj tuż po godz. 19:00 dyżurny stargardzkiej komendy odebrał zgłoszenie dotyczące próby samobójczej młodego mężczyzny, do której miało dojść przy jednym z jezior na terenie naszego powiatu.

Skierowany natychmiast we wskazane miejsce patrol zlokalizował młodego człowieka, który był na drzewie.

– Policjanci oswobodzili 32-latka, a następnie, udzielając mu pomocy, czekali na przyjazd pogotowia. Podczas rozmowy mężczyzna oświadczył, że chciał ze sobą skończyć, ponieważ jego życie nie ma sensu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko promil alkoholu w organizmie mężczyzny.

(r)

Poprzedni artykułJolanta Dąbrowska-Iskra w Bramie Wałowej i w plenerze
Następny artykułRemont w biurowcu SARL. Będzie bezpieczniej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj