Jest praca w Stargardzie i nie tylko

0

Ruszyły Targi Pracy on-line na www.kupujlokalnie.stargard.pl – informuje magistrat. Dostępne oferty, zarówno w naszym mieście, ale także w Szczecinie, to m.in.: monter, magazynier, technolog, kontroler jakości, koordynator zamówień, elektryk, operator i pracownik produkcji. W łatwy sposób można przesłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do konkretnej firmy.  ​

– To nasza odpowiedź na sytuację na rynku pracy wywołanej epidemią koronawirusa. Przystąpiliśmy do działania i proponujemy stargardzianom możliwość zdobycia zatrudnienia w kilkunastu firmach. Są branże, które mimo kryzysu potrzebują rąk do pracy. Warto wykorzystać tę okazję i wziąć udział w rekrutacji – mówi prezydent Rafał Zając.

Po wejściu na www.kupujlokalnie.stargard.pl wystarczy znaleźć interesującą ofertę pracy, a następnie wysłać CV e-mailem. Potencjalni pracodawcy – w odpowiedzi – będą kontaktować się telefonicznie.

Odwiedzając www.kupujlokalnie.stargard.pl warto zapoznać się też z ofertą lokalnych sprzedawców i usługodawców. Niektórzy – specjalnie dla mieszkańców – przygotowali promocje i zniżki. Działa też zakładka dla właścicieli firm, którzy chcieliby dołączyć do platformy.

(r)

Poprzedni artykułKim jest to dziecko? Zagadkowa wystawa w MDK
Następny artykułOpony z fabryk Bridgestone w darze dla trzech szpitali  


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj