Opony z fabryk Bridgestone w darze dla trzech szpitali  

1

Koncern Bridgestone, chcąc pomóc służbie zdrowia, która jest na pierwszej linii walki z COVID-19, przekazał 28 opon do karetek pogotowia ratunkowego w Poznaniu, Szczecinie i Stargardzie.

Bridgestone postanowił wesprzeć placówki szpitalne z województwa zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego, gdzie znajdują się dwie fabryki oraz centrum finansowo-księgowe koncernu.

Opony klasy premium trafiły do Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie, Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

– W czasie pandemii wywołanej koronawirusem służba zdrowia potrzebuje wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Nie mieliśmy wątpliwości, jak możemy pomóc, bo naszą najmocniejszą stroną są wysokiej jakości opony. Dlatego postanowiliśmy zadbać o bezpieczeństwo i komfort jazdy ratowników, kierowców i pacjentów poprzez wyposażenie ambulansów naszymi oponami. Chcielibyśmy tym gestem pokazać swoją solidarność w walce z pandemią oraz przekazać wyrazy wdzięczności wszystkim pracownikom służby zdrowia – mówi Przemysław Trzaskowski z Bridgestone Europe.

Karetki z nowym ogumieniem od Bridgestone już wyjechały na drogi.

Zakłady produkcyjne Bridgestone w Poznaniu i Stargardzie należą do najnowocześniejszych fabryk opon osobowych i ciężarowych w Europie. Bridgestone Shared Services w Poznaniu odpowiada za obsługę finansowo-księgową wszystkich spółek Bridgestone w regionie EMIA.

(r)

Poprzedni artykułJest praca w Stargardzie i nie tylko
Następny artykułAkcja szycia pościeli dla szpitala. Pomogli Filter i Lotto


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj