Kluczewo. Utrudnienia w ruchu z powodu przebudowy przejazdów kolejowych  

0

Od poniedziałku 8 czerwca przejazd przez ul. Lotników będzie utrudniony, także dla autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Powodem jest przebudowa przejazdów kolejowych – w ciągu ul. Lotników i ul. W. Broniewskiego.

W tym czasie kierowcy, mieszkańcy i pracownicy Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii będą mogli skorzystać z objazdu – trzeba tylko skierować się na obwodnicę Kluczewa, czyli drogę łączącą ul. W. Broniewskiego z ul. T. Tańskiego.

Prace ruszą od 8 czerwca br. i obejmą przejazd w ciągu ul. Lotników. Od wtorku 16 czerwca planowane jest rozpoczęcie robót przy przejeździe kolejowym, zlokalizowanym przy bramie wjazdowej na teren cukrowni, w ciągu ul. W. Broniewskiego,

Zmieni się również rozkład jazdy autobusów. Od poniedziałku 8 czerwca dla linii nr 2 i 8 nieczynne będą przystanki Broniewskiego 02 – cukrownia oraz Broniewskiego 07 – cukrownia. Dodatkowo od poniedziałku 15 czerwca na tych przystankach nie zatrzymają się też autobusy linii nr 36. W czasie przebudowy przejazdu w ciągu ul. Lotników przed wjazdem na teren cukrowni – w kierunku do centrum – zlokalizowany będzie tymczasowy przystanek. Skorzystają z niego pasażerowie linii nr 2, 8 i 36.

(r), fot., mapa – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułKolejni nietrzeźwi, przekraczający prędkość i kierujący na zakazie
Następny artykułW Reptowie powstanie nowy węzeł przesiadkowy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj