Kolejni nietrzeźwi, przekraczający prędkość i kierujący na zakazie

0

W minioną środę stargardzcy policjanci drogówki podczas pełnienia służby na terenie Morzyczyna zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena, który na obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna prowadzi pojazd, mając sądowy zakaz do prowadzenia pojazdów. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, za niestosowanie się do zakazu odpowie przed sądem.

Z kolei funkcjonariusze drogówki, pełniąc służbę na terenie Dolic, zatrzymali do kontroli kierującego BMW, który na obszarze zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h. 24- latek stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem 500-złotowym oraz 10 punktami karnymi.

– Tego samego dnia mundurowi z Dolic zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Podczas rozmowy policjanci wyczuli woń alkoholu od kierującego. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna prowadzi pojazd, mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 27-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – informuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułPrzebudują niemal kilometr drogi w Starej Dąbrowie
Następny artykułKluczewo. Utrudnienia w ruchu z powodu przebudowy przejazdów kolejowych  


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj