OSiR. Przyszedł czas na ciężary

0

Wznowione już zostały zajęcia w siłowni, w hali OSiR. Podobnie jak przed pandemią, oferta dla klientów dotyczy tylko treningów personalnych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy: Andrzej Sobczyk, Marcin Świć, Tadeusz Świć i Rafał Cholewka (więcej o nich tutaj: http://osir.stargard.pl/centrum-rekreacji/silownia/instruktorzy).

Trenerzy są do dyspozycji od poniedziałku do soboty, w uzgodnionych wcześniej godzinach.

Można zakupić karnet 8-wejściowy w cenie 188 zł (posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą 150 zł), w ramach którego każde zajęcia z wybranym trenerem trwają 60 minut i odbywają się w grupach maksymalnie do 3 osób. W ofercie jest również bilet 1:1 (w cenach odpowiednio 63 zł i 50 zł z Kartą Mieszkańca) dla osób, które chciałyby poćwiczyć z trenerem sam na sam.

Karnety sprzedawane są w biurze w hali OSiR (lewa strona od wejścia, od ul. Pierwszej Brygady) w dni robocze w godz. 7.00-15.00. Co ważne, można płacić kartą.

Funkcjonowanie siłowni odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego (wentylacja pomieszczenia, dezynfekcja urządzeń i sprzętu itd.). Niemniej wszyscy korzystający z niej proszeni są o zachowanie zasad higieny, bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

(r)

Poprzedni artykułPyrzyckie.  Rusza budowa minironda na skrzyżowaniu Miłej i Powstańców Warszawy
Następny artykułWakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj