OSiR. Basen otwarty. Chętni mogą już popływać

0

Już można wybrać się na basen w Szkole Podstawowej nr 5 – po ponad 3-miesięcznej przerwie. Grafik został stworzony z myślą o osobach pływających rekreacyjnie, jak i o tych bardziej aktywnych. Nie zabraknie też niezwykle popularnego aqua aerobiku.

Pływalnia udostępniona została dzisiaj 15 czerwca. Basen czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-12.15 i 15.15-20.00, a w soboty w godz. 7.30-13.30. W niedzielę, biorąc pod uwagę małe zainteresowanie w okresie sprzed pandemii, pływalnia będzie nieczynna.

I funkcjonowanie obiektu, i zajęcia odbywać się będą zgodnie z reżimem sanitarnym i wytycznymi rządu. Do najważniejszych obostrzeń należy m.in. limit osób (liczba osób korzystających w jednym czasie z obiektu nie może przekraczać 50% maksymalnego obciążenia), dystans 2 m (pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj. szatni, przebieralni, toalet, natrysków, brodzika), obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu oraz dezynfekcja szatni i szafek znajdujących się w środku (tym zajmie się zarządca obiektu).

Pomiędzy wszystkimi zajęciami będzie pół godziny przerwy.

Ze względu na limit osób, obowiązywać będą zapisy telefoniczne na wszystkie dostępne zajęcia. Numer telefonu 734 458 913 funkcjonować będzie w godzinach zajęć na pływalni. Pod tym samym numerem będzie można uzyskać informacje na temat zajęć fitness i treningów personalnych w siłowni, w hali OSiR.
Cennik usług na pływalni pozostaje bez zmian – dostępny jest tutaj: http://osir.stargard.pl/centrum-rekreacji/basen/harmonogram-i-cennik. Na miejscu możliwa będzie płatność gotówką lub kartą.

Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca, Stargardzkiej Karty Seniora oraz Stargardzkiej Karty Dużej Rodziny za bilety i karnety zapłacą mniej.

Osoby, które nie wykorzystały swoich karnetów w marcu, mogą korzystać z nich (dzięki przedłużeniu ich ważności) do końca czerwca br. – czyli do dnia obowiązywania aktualnego grafiku. Pod koniec czerwca nastąpi weryfikacja harmonogramu i niewykluczone, że od lipca zajdą zmiany.

OSiR prosi, by ewentualne sugestie lub pytania kierować na adresy: [email protected] oraz [email protected].

(r)

Poprzedni artykułKsiążnica już otwarta – na nowych zasadach
Następny artykułWybory prezydenta RP. Głosujesz korespondencyjnie? Zgłoś taki zamiar – masz czas do 16 czerwca


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj